O nas

Spocket® zrodził się z potrzeby posiadania idealnie płaskiego, lekkiego portfela, w którym zmieści się wszystko, co nosimy w dużych, wypchanych modelach; wszystko co nosimy w kieszeniach spodni, marynarek, etc.

Pomysł dojrzewał, zmieniał swój wygląd, materiał. Po wielu miesiącach doszliśmy do wniosku, że przyszedł czas na wprowadzenie naszego Spocketa® na rynek. Spocketa® z Tyveku, mieszczącego się idealnie do kieszeni, lekkiego, wygodnego, ultrapłaskiego portfela, w którym zmieści się naprawdę dużo.

Cały czas się rozwijamy, zmieniamy: mamy obecnie 3 modele: Classic, Mini i Cardholder, bezpieczną wersję (Stop Rfid), która chroni Wasze karty przed sczytaniem danych.

Staramy się, aby Spocket® miał oryginalne, modne, wpadające w oko wzory graficzne. Z przyjemnością zapraszamy zdolnych grafików do projektowania.

Chcielibyśmy aby był dla Was wygodny, idealny, towarzyszył Wam codziennie w drodze do szkoły, pracy, towarzyszył Wam podczas uprawiania Waszych ulubionych sportów, towarzyszył podczas podróży tych bliskich i dalekich.

Chcielibysmy podziękować wszystkim, którzy z nami współpracują oraz wszystkim użytkownikom Spocket’a®. 

Chcielibyśmy, aby Spocket® cieszył Was tak bardzo, jak nas:-)

Pozdrawiamy serdecznie,

Monika i Andrzej Mierzanowscy