FAQs

KORZYSTANIE Z PORTFELA SPOCKET

Jak wytrzymały jest portfel Spocket?

Tyvek®, mimo delikatnego wyglądu, jest bardzo odporny na rozdarcie, więc przy standardowym użytkowaniu może być używany przez kilka lat.

Należy zaznaczyć, że Tyvek®, jako papier syntetyczny, posiada także cechy charakterystyczne dla papieru. Skutkiem tego jest jego gniecenie i wycieranie. Podobnie dzieje się z książkami, które także z czasem ulegają zniszczeniu, np. na rogach:

Tak wyglądają portfele po ok. roku:

Gniecenie i przecieranie jest objawem naturalnym, a nie wadą i wynika z specyfiki wykorzystanego materiału. Portfel nabiera indywidualnego charakteru i dla wielu naszych klientów taki wygląd jest zaletą. Dla innych, przyzwyczajonych do klasycznych, ciężkich portfeli skórzanych, może być jednak trudny do zaakceptowania.

Dla takich klientów przygotowaliśmy specjalną wersję XTR naszych portfeli z  z Tyveku pokrytego warstwą ochronnej folii, która znacząco redukuje wycieranie i gniecenie materiału.

Co najważniejsze, po wielu miesiącach, a nawet latach użytkowania, portfel pozostaje w pełni funkcjonalny – nawet pognieciony Tyvek® nie traci swoich właściwości i jest cały czas odporny na rozdarcie, także na szwach.

Dzięki Tyvek®owi  Spocket jest płaski i najwygodniejszy na Świecie, a to właśnie było dla nas najważniejsze, gdy tworzyliśmy ten portfel.

Portfel w wersji XTR – co to oznacza?

Portfele Spocket®  w wersji XTR są wykonane z Tyveku pokrytego warstwą ochronnej folii, która znacząco redukuje wycieranie i gniecenie materiału. Dzięki niej portfele dłużej zachowują nowy wygląd.

Co to jest Tyvek?

Tyvek to specjalne tworzywo sztuczne wynalezionego w 1955 roku przez inżynierów firmy DuPont™. Tyvek® łączy w sobie najlepsze cechy papieru, tkanin i tworzyw sztucznych. Jest lekki, ale jednocześnie niezwykle odporny na rozdarcie, nawet po zszyciu. Można go zadrukować. Jest wodoodporny i w pełni biodegradowalny.

Dlaczego portfel tak dziwnie pachnie?

Może się zdarzyć, że po wyjęciu Spocketa z opakowania pojawi się na początku zapach farby drukarskiej. Zapach ten szybko mija i portfel pozostaje bezzapachowy.

Czy mogę wyczyścić swojego Spocketa?

Można delikatnie umyć ręcznie wodą i mydłem. Natomiast nie powinno się Spocketa prać w pralce.

Gdzie trzymać dowód rejestracyjny?

W jednej z dwóch specjalnie zaprojektowanych kieszonek wewnątrz portfela. Dowody rejestracyjne mieszczą się bez plastikowej osłonki.

Czy mogę zamówić Spocketa z własnym nadrukiem?

Tak, choć to raczej oferta dla firm, ponieważ minimalne zamówienie to 500 sztuk, choć wtedy oczywiście w specjalnej cenie.

Nie mogę włożyć kart

Portfel został tak zaprojektowany, aby karty z niego nie wypadały, dlatego przy pierwszym użyciu włożenie kart  może sprawić pewien problem. Tyvek® jest jednak na tyle elastyczny i wytrzymały, że na pewno się nie rozerwie.

Karty nie chcą wejść w całości i wystają

To częsty objaw na początku użytkowania Spocketa. Ponieważ Tyvek jest elastyczny, po  pewnym czasie portfel lekko się naciągnie i karty będą wchodzić w całości.

Wystające karty

Po włożeniu kart, Spocket® nie chce się zamknąć i się wygina

To częsty objaw, który dość szybko ustępuje wraz z użytkowaniem. Portfel potrzebuje trochę czasu, aby się „ułożyć”.

ZAKUPY

Jak mogę zapłacić za zakupy?

Dostępne są następujące metody płatności:

– przelew na konto

– PayPal

– PayU

– gotówka za pobraniem

Czy muszę zakładać konto, aby dokonać zakupów?

Nie, zakupu można dokonać także poprzez zamówienie jednorazowe.

Do jakich krajów wysyłacie produkty?

Wysyłamy nasze produkty do wszystkich krajów Unii Europejskiej

Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami