Dlaczego Spocket?

Dlaczego Spocket?

Ponieważ to prawdopodobnie najbardziej płaski portfel na świecie – ma tylko 1,5 mm! Jeśli denerwują Cię wypchane kieszenie lub konieczność noszenia portfela w ręku, Spocket® jest rozwiązaniem dla Ciebie.

Ponieważ jest idealnie zaprojektowany. Jego układ daje to, że jest bardzo pojemny, a jednocześnie płaski.

Ponieważ jest bezpieczny (wersja Stop Rfid) i chroni Twoje karty przed sczytaniem danych.

Ponieważ Spocket® jest nie tylko funkcjonalny, ale także, dzięki współpracy ze zdolnymi grafikami, ma atrakcyjny i efektowny wygląd.

tlo4
tlo1

Papierowy portfel?

Wcale nie papierowy – nasze portfele są produkowane z Tyveku®, specjalnego tworzywa sztucznego wynalezionego przez inżynierów firmy DuPont™.

Dlaczego Tyvek®?

Tyvek® łączy w sobie najlepsze cechy papieru, tkanin i tworzyw sztucznych. Jest lekki, ale jednocześnie niezwykle odporny na rozdarcie, nawet po zszyciu. Można go zadrukować. Jest wodoodporny i w pełni przetwarzalny.

Specyfika Tyveku® powoduje, że portfel dostosowuje się do sposobu użytkowania, dlatego po pewnym czasie nabiera on indywidualnych cech w postaci unikalnych zagięć i przytarć (jak w przypadku np. jeansu).

W portfelach  w wersji XTR, Tyvek®  pokryty jest specjalną termozgrzewalną powłoką, zabezpieczającą materiał przed zbyt szybkim niszczeniem.

Tyvek® jest stosowany m.in. w budownictwie, poligrafii, medycynie, w branży modowej, w przemyśle kosmicznym i innych.

tlo3
tlo2

Co się zmieści do tak małego portfela?

Nadzwyczaj dużo:

– min 8 kart, w tym dowód osobisty i prawo jazdy

– dowód rejestracyjny (pozbądź się plastikowej okładki – niepotrzebnie dodaje grubości)

– banknoty (PLN, euro, funty, dolary i inne)

– wersja Spocket® Plus posiada także kieszonkę na monety

Teraz także bezpieczny – Stop RFID

Nasze portfele są dostępne są w opcji z ochroną kart zbliżeniowych. Stosujemy wkładki ze specjalnego laminatu SIHL EnDURO Effect RFID Shield, które zapewniają ochronę większości nowoczesnych kart zbliżeniowych działających w zakresie 125kHz, 13,56 MHz i 2,4 – 2,5GHz.

rfid_940_788_Ok