Jak wytrzymały jest portfel Spocket?

Tyvek®, mimo delikatnego wyglądu, jest bardzo odporny na rozdarcie, więc przy standardowym użytkowaniu może być używany przez kilka lat.

Należy zaznaczyć, że Tyvek®, jako papier syntetyczny, posiada także cechy charakterystyczne dla papieru. Skutkiem tego jest jego gniecenie i wycieranie. Podobnie dzieje się z książkami, które także z czasem ulegają zniszczeniu, np. na rogach:

Tak wyglądają portfele po ok. roku:

Gniecenie i przecieranie jest objawem naturalnym, a nie wadą i wynika z specyfiki wykorzystanego materiału. Portfel nabiera indywidualnego charakteru i dla wielu naszych klientów taki wygląd jest zaletą. Dla innych, przyzwyczajonych do klasycznych, ciężkich portfeli skórzanych, może być jednak trudny do zaakceptowania.

Co najważniejsze, po wielu miesiącach, a nawet latach użytkowania, portfel pozostaje w pełni funkcjonalny – nawet pognieciony Tyvek® nie traci swoich właściwości i jest cały czas odporny na rozdarcie, także na szwach.

Dzięki Tyvek®owi  Spocket jest płaski i najwygodniejszy na Świecie, a to właśnie było dla nas najważniejsze, gdy tworzyliśmy ten portfel.